TE Connectivity ANT-916-JJB-HT-T
916MHz JJB-HT Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, High Temperature Plastic, Tape and Reel
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity ANT-916-JJB-HT-T.
TE Connectivity
Technical Drawing1 páginasHace 2 años
Datasheet4 páginasHace 2 años
Datasheet5 páginasHace 2 años
Datasheet8 páginasHace 2 años
Datasheet10 páginasHace 2 años
Datasheet19 páginasHace 2 años
Datasheet15 páginasHace 2 años
Datasheet13 páginasHace 2 años
Datasheet10 páginasHace 2 años
Datasheet3 páginasHace 2 años
Datasheet2 páginasHace 2 años
Datasheet2 páginasHace 2 años
Datasheet4 páginasHace 2 años
Datasheet7 páginasHace 2 años
Sager Electronics
Master Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+88.54%
Cadena de suministros
Introduction Date2024-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Componentes relacionados
TE ConnectivityANT-868-JJB-RA
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, -1Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-RA
TE ConnectivityANT-868-JJB-ST
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, 8.9Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-ST
Yageo GroupW3127
Helical Antenna, Single Band, 433 MHz to 435 MHz, Through Hole
Yageo GroupW3126
Rf Antenna, Helical, 315Mhz, -5Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W3126
TE ConnectivityANT-2.4-JJB-RA
2.4GHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Right Angle
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity ANT-916-JJB-HT-T suministradas por sus distribuidores.
Antenna Mini Straight Hi-Temp 916MHz THM
RF ANTENNA, 902 TO 928MHZ, -12.3DBI; Antenna Type:LoRaWAN / Sigfox / Weightless-P / WiFi; Frequency Min:902MHz; Frequency Max:928MHz; Antenna Mounting:Through Hole; Gain:-12.3dBi; VSWR:2; Input Power:-; Input Impedance:5
JJB-HT Series 928 MHz -12.3dBi Through Hole Small Helical Antenna
Rf Ant 916Mhz Dome Sld Th |Linx Te Connectivity ANT-916-JJB-HT-T
Base Station/Broadcast Transmission Antenna
Antenna Helical -12.3dBi Gain 928MHz
Antennas Perm Mnt Mini Strght Post 916MHz HighTemp
2 915MHz 26MHz 15.5mm*7.1mm*12.2mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna Mini Straight Hi-Temp 916MHz THM Antenna Type: Dome/Puck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN Wi-Fi LPWAN Mounting Location: Internal/Embedded Dome/Puck Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-916-JJB-HT-T | Internal Number: ANT-916-JJB-HT-T | TE Connectivity |