TE Connectivity ANT-916-CW-RAH
916 Mhz Right Angle 1/4 Wave RF/RFID Whip Antenna w/ (RP-) SMA Connector
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity ANT-916-CW-RAH.
Datasheet7 páginasHace 2 años
Technical Drawing1 páginasHace 3 años
IHS
Sager Electronics
Master Electronics
Factory Futures
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+70.52%
Cadena de suministros
Introduction Date2019-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Componentes relacionados
TE ConnectivityANT-916-MHW-RPS-S
916MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, RP-SMA Connector
TE Connectivity / AMPANT-916-MHW-SMA-S
916MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, SMA Connector
TE ConnectivityANT-916-WRT-RPS
RF Antenna, 902 to 930MHz, 4.4dBi, IoT / LoRaWAN / ISM, 50ohm, Linear, RP SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity ANT-916-CW-RAH suministradas por sus distribuidores.
916MHz RAH Series Reduced Height Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Antenna 1/4 Wave R-Angle 916MHz RPS
Rf Ant 916Mhz Whip Ra Rp-Sma Mal |Linx Te Connectivity ANT-916-CW-RAH
Antenna Helical 2.2dBi Gain 970MHz
RF ANTENNA, 850 TO 970MHZ, 2.2DBI;
1.9 916MHz 120MHz 47mm*16.1mm*47mm
Antenna 1/4 Wave R-Angle 916MHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: Wi-Fi LPWAN LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN Wi-Fi | Antenna | Part Number: ANT-916-CW-RAH | Internal Number: ANT-916-CW-RAH | TE Connectivity |