TE Connectivity ANT-2.4-CW-RAH-SMA
2.4GHz RAH Series Reduced Height Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, SMA Connector
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity ANT-2.4-CW-RAH-SMA.
TE Connectivity
Datasheet4 páginasHace 2 años
Datasheet5 páginasHace 2 años
Datasheet8 páginasHace 2 años
Datasheet10 páginasHace 2 años
Datasheet15 páginasHace 2 años
Datasheet13 páginasHace 2 años
Datasheet3 páginasHace 2 años
Datasheet2 páginasHace 2 años
Datasheet4 páginasHace 2 años
Datasheet7 páginasHace 2 años
Datasheet3 páginasHace 2 años
Technical Drawing1 páginasHace 3 años
IHS
Master Electronics
Factory Futures
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+102%
Cadena de suministros
Introduction Date2013-12-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Componentes relacionados
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1038
TaoglasGW.26.0111
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 2400MHz Min, 2500MHz Max
TaoglasGW.26.0112
BASE STATION/BROADCAST TRANSMISSION ANTENNA, 2400MHZ MIN, 2500MHZ MAX ROHS COMPLIANT: YES
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity ANT-2.4-CW-RAH-SMA suministradas por sus distribuidores.
2.4 GHz Whip Right Angle RF Antenna w/SMA Male Connector Mount
Rf Antenna, 2.35 To 2.6Ghz, 1.6Dbi; Antenna Type:Wifi/Bluetooth/Zigbee; Frequency Min:2.35Ghz; Frequency Max:2.6Ghz; Antenna Mounting:Sma Connector; Gain:1.6Dbi; Vswr:2; Input Power:-; Input Impedance:50Ohm Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-2.4-CW-RAH-SMA
Antenna 1/4 Wave R-Angle 2.4GHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: ISM Zigbee Bluetooth Communication Protocol: ISM Zigbee Bluetooth Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band ISM | Antenna | Part Number: ANT-2.4-CW-RAH-SMA | Internal Number: L9000026-01 | TE Connectivity |