TE Connectivity 50KEMS10AFPDHM
Kem 50A 1S High Per Sp Delta 440 VAC | Te Connectivity 50KEMS10AFPDHM
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity 50KEMS10AFPDHM.
JRH Electronics
Datasheet3 páginasHace 1 años
Datasheet4 páginasHace 1 años
Electro Sonic
TE Connectivity
Cadena de suministros
Introduction Date2021-05-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity 50KEMS10AFPDHM suministradas por sus distribuidores.
Power Line Filter 50Hz/60Hz 50A 440VAC Terminal Block DIN Rail
POWER LINE FILTER, 3-PH, 50A, 440VAC ROHS COMPLIANT: YES
Power Line Filter For Din 35 Rail Installation
LINE FILTER 440VAC 50A CHASS MNT
3-Phase Filters, 50A Current Rating, Terminal Block Input, Terminal Block Output, DELTA (3 wire + ground), Operating Voltage 440 VAC, DIN Rail