TE Connectivity 36501E4N7JTDG
Inductor High Frequency Chip Unshielded Wirewound 0.0047uH 5% 250MHz 15Q-Factor 0.64A 0.13Ohm DCR 0402 T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity 36501E4N7JTDG.
IHS
Datasheet4 páginasHace 1 años
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-3.17%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-03-14
Componentes relacionados
Inductor RF Wirewound 0.0047uH 5% 250MHz 20Q-FactorCeramic 0.8A 0.083Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0043uH 5% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 0.7A 0.091Ohm DCR 0402 T/R
Wurth Elektronik744765043A
250MHz 6GHz 700mA 18@250MHz 4.3nH 91m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
Wurth Elektronik744761051C
250MHz 5.7GHz 700mA 18@250MHz 5.1nH 150m¦¸ ¡À5% 0603 1.65mm*1.15mm*1.1mm
Inductor RF Wirewound 0.0047uH 5% 250MHz 15Q-Factor Ceramic 0.64A 0.13Ohm DCR 0402 T/R
Wurth Elektronik744765047A
250MHz 4.775GHz 640mA 15@250MHz 4.7nH 130m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
Inductor RF Chip Wirewound 5.1nH 5% 250MHz 21Q-Factor Ceramic 600mA 130mOhm DCR 0603 T/R
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity 36501E4N7JTDG suministradas por sus distribuidores.
INDUCTOR, HIGH FREQUENCY, IND 4700 PH, TOL 5%, CUR-RTG 0.64 A, SMT, 0402
General Purpose Inductor, 0.0047uH, 5%, 1 Element, SMD, 0402
High Frequency & RF Inductors, High Frequency, Surface Mount, Taped & Reeled, 1.27 x .76 x .61 mm, 5 %, Inductance .0047 µH, 640 mA, Sigma 3650
INDUCTOR, 4N7, 5%, 0402 CASE; Inductance: 4.7nH; Product Range: 3650 Series; DC Current Rating: 640mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.13ohm; Inductance
3650 0402 4.7nH 5% 2K RL Inductance: .0047 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 640 mA DC Resistance: .13 Ω Package Size Code: 0402 0.0047 µH High Frequency 640 mA .13 Ω | High Frequency & Rf Inductor | Part Number: 36501E4N7JTDG | Internal Number: 3-1624112-4 | TE Connectivity | Sigma