TE Connectivity 36501E3N3JTDG
Ind High Frequency Chip Unshielded Wirewound 3.3nH 5% 250MHz 19Q-Factor 840mA 0402 T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity 36501E3N3JTDG.
IHS
Datasheet4 páginasHace 1 años
Electro Sonic
TE Connectivity
Farnell
Future Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+29.55%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-12-21
Componentes relacionados
Inductor RF Wirewound 0.0033uH 5% 100MHz 20Q-Factor Ceramic 1A 0.07Ohm DCR 1206 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0033uH 5% 250MHz 20Q-FactorCeramic 0.84A 0.066Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0036uH 5% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 0.84A 0.066Ohm DCR 0402 T/R
Wurth Elektronik744765033A
250MHz 6GHz 840mA 20@250MHz 3.3nH 66m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
Wurth Elektronik744765036A
250MHz 6GHz 840mA 20@250MHz 3.6nH 66m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
Inductor RF Chip Wirewound 3.3nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 850mA 59mOhm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0033uH 5% 250MHz 30Q-Factor Ceramic 0.6A 0.08Ohm DCR 0805 T/R
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity 36501E3N3JTDG suministradas por sus distribuidores.
Avnet Japan
INDUCTOR, HIGH FREQUENCY, IND 3300 PH, TOL 5%, CUR-RTG 0.84 A, SMT, 0402
General Purpose Inductor, 0.0033uH, 5%, 1 Element, SMD, 0402
INDUCTOR, 3N3, 5%, 0402 CASE; Inductance: 3.3nH; Product Range: 3650 Series; DC Current Rating: 840mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.066ohm; Inductance
3650 0402 3.3nH 5% 2K RL Inductance: .0033 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 840 mA DC Resistance: .066 Ω Package Size Code: 0402 0.0033 µH High Frequency 840 mA .066 Ω | High Frequency & Rf Inductor | Part Number: 36501E3N3JTDG | Internal Number: 1-1624112-8 | TE Connectivity | Sigma