TE Connectivity / Corcom 20KEVD10BFPW
Power Line Filter, 20A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Kev Series | TE Connectivity 20KEVD10BFPW
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity / Corcom 20KEVD10BFPW.
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Tendencia de 3 meses:
-25.19%
Cadena de suministros
Introduction Date2020-07-08
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity / Corcom 20KEVD10BFPW suministradas por sus distribuidores.
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 20A 520V Threaded Bolt Flange Mount
3-Phase Filter, Terminal Block Input, Terminal Block Output
Power Line Filters KEV 20A 2S SP WYE 520 VAC
Power Line Filter KEV 20A Dual Stage 520
RS APAC
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3-PH, 20A, 520VAC;
KEV 20A 2S SP WYE 520VAC Current Rating: 20 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 20 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | Part Number: 20KEVD10BFPW | Internal Number: 4-1609998-2 | TE Connectivity