TE Connectivity / Corcom 150KEVD6BFPW
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 150A 520V Terminal Block Flange Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity / Corcom 150KEVD6BFPW.
IHS
Datasheet4 páginasHace 1 años
Datasheet4 páginasHace 1 años
TE Connectivity
JRH Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-33.33%
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity / Corcom 150KEVD6BFPW suministradas por sus distribuidores.
3-Phase Filters, 150 A, Threaded Bolt Input, Threaded Bolt Output
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 150A, 520VAC ROHS COMPLIANT: YES
KEV 150A 2S NUT WYE 520VAC Current Rating: 150 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 150 A Threaded Bolt WYE (4 wire + ground) | Part Number: 150KEVD6BFPW | Internal Number: 4-1609998-7 | TE Connectivity