TE Connectivity / Corcom 100KEHD10BBSD
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 100A 520V Terminal Block Flange Mount
IHS
Datasheet4 páginasHace 1 años
Datasheet4 páginasHace 1 años
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-22.22%
Cadena de suministros
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity / Corcom 100KEHD10BBSD suministradas por sus distribuidores.
Avnet Japan
Power Line Filter, 3 Phase, 100A, 520Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 100KEHD10BBSD
TE Connectivity 100KEHD10BBSD EMI Filter
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
LINE FLTR 520VAC 100A CHASS MNT
KEH 100A 2S SP DELTA BS 520VAC
KEH 100A 2S SP DELTA BS 520VAC Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 100 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | TE Connectivity