TDK NLFC453232T-150K-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor 200mA 300mOhm DCR 1812 T/R
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK NLFC453232T-150K-PF.
IHS
Datasheet10 páginasHace 13 años
_legacy Avnet
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Ind General Purpose Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 200mA 1812 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 175mA 2.86Ohm DCR 1008 T/R