TDK NLC565050T-151K-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 210mA 2.2Ohm DCR 2220 T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK NLC565050T-151K-PF.
IHS
Newark
Electro Sonic
LTB Date2016-12-22
LTD Date2017-06-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Descripciones
Descripciones de TDK NLC565050T-151K-PF suministradas por sus distribuidores.
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, SMD, 2220
SMD / SMT Inductors (Coils), L=150μH, L x W x T :
WIREWOUND INDUCTOR, 150UH, 0.21A, 2220; Inductance:150µH; DC Resistance Max:2.2ohm; Self Resonant Frequency:4.8MHz; DC Current Rating:210mA; Inductor Case / Package:2220 [5650 Metric]; Product Range:NLC Series; Core Material:Ferrite