TDK NLC453232T-150K-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 450mA 700mOhm DCR 1812 T/R
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK NLC453232T-150K-PF.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet7 páginasHace 5 años
IHS
Newark
Future Electronics
element14
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
3DDescargar
Ultra Librarian
SímboloFootprint
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-08-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
TAIYO YUDENCBC2518T150K
Inductor Power Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.5A 0.845Ohm DCR 1007 T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 15uH 10% 2.52MHz 70Q-Factor Ferrite 460mA AXL T/R
Ind Power Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 60Q-Factor Ferrite 500mA RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 370mA 728mOhm DCR 1210 Blister T/R
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 15uH ±10% 2.52MHz 15 Q-Factor Ferrite 370mA T/R
Descripciones
Descripciones de TDK NLC453232T-150K-PF suministradas por sus distribuidores.
POWER LINE IND, 15UH,450MA,10%,20MHz; Product Range:TDK - NLC453232 Series; Indu
NLC Series 1812 15 uH ±10 % 450 mA 0.7 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
POWER LINE IND, 15UH,450MA,10%,20MHz; Product Range: NLC Series; Inductance: 15µH; DC Current Rating: 450mA; High Frequency Inductor Case: 1812 ^4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.7ohm; No. of Pins: 2