TDK NL453232T-151J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 150uH 5% 796KHz 40Q-Factor 105mA 9Ohm DCR 1812 T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK NL453232T-151J-PF.
Newark
_legacy Avnet
Componentes relacionados
General Purpose Inductor, 150uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Ind Chip Molded Bobbin Core 150uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 105mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 150uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
General Purpose Inductor, 150uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind Power Molded 150uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 65mA 1210 Blister Plastic T/R
RF Choke Bobbin Core 150uH 5% 796KHz 60Q-Factor Ferrite 0.175A 4Ohm DCR AXL T/R
Descripciones
Descripciones de TDK NL453232T-151J-PF suministradas por sus distribuidores.
150µH Unshielded Wirewound Inductor 105mA 9 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
Surface Mount High Frequency Inductor, NL Series, 150 H, 5%, 1812 [4532 Metric], 5 MHz, 9 ohm
INDUCTOR, 150UH, 0.105A, 5%, 5MHZ, 1812; Inductance: 150µH; Product Range: NL Series; DC Current Rating: 105mA; High Frequency Inductor Case: 1812 [4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 9ohm; Induc