TDK NL453232T-100J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor 250mA 1.6Ohm DCR 1812 T/R
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK NL453232T-100J-PF.
TDK
Datasheet6 páginasHace 5 años
IHS
Newark
element14 APAC
iiiC
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Component Search Engine
SímboloFootprint
3DDescargar
Ultra Librarian
SímboloFootprint
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
General Purpose Inductor, 10uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Inductor General Purpose Chip Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.25A 1.6Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 10uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind Chip Wirewound 10uH 5% 7.9MHz 31Q-Factor Ferrite 300mA 1008 T/R
Ind Chip Molded Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 140mA 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 150mA 2.1Ohm DCR 1210 T/R
Descripciones
Descripciones de TDK NL453232T-100J-PF suministradas por sus distribuidores.
Wirewound Inductor, 10 uH, 1.6 Ohm, ± 5%, 20 MHz, 250 mA, 1812 [4532 Metric]
General Purpose Inductor, 10uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
2.52MHz 20MHz 1.5A 250mA 50@2.52MHz 10¦ÌH 1.6¦¸ ¡À5% 1812 4.5mm*3.2mm*3.4mm
INDUCTOR, 10UH, 5%, SHIELDED; Inductance: 10µH; Product Range: NL Series; DC Current Rating: 250mA; High Frequency Inductor Case: 1812 [4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 1.6ohm; Inductance Tole