TDK NL252018T-820J
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 82uH 5% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 66mA 19Ohm DCR 1008 T/R
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK NL252018T-820J.
IHS
Datasheet3 páginasHace 22 años
JRH Electronics
DigiKey
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1993-05-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
Ind Power Molded Wirewound 82uH 5% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 66mA 1008 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 82uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 45mA 10Ohm DCR 1210 T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 82uH 5% 2.5MHz 60Q-Factor Ferrite 175mA AXL Bag
General Purpose Inductor, 82uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 82uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.12A 7Ohm DCR 1812 T/R
Descripciones
Descripciones de TDK NL252018T-820J suministradas por sus distribuidores.
General Purpose Inductor, 82uH, 5%, 1 Element, SMD, 1008
1005 82uH 5% SMD Inductor
SMD / SMT Inductors (Coils)
INDUCTOR 82UH NL SERIES SMD