TDK B82791H2251N020
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.25A 2.4Ohm DCR Thru-Hole Box
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B82791H2251N020.
LKR
Datasheet7 páginasHace 27 años
TME
Newark
element14 APAC
EPCOS
Restocked
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Component Search Engine
SímboloFootprint
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Country of OriginRomania
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-04-07
Componentes relacionados
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.3A 2.5Ohm DCR Thru-Hole Automotive Tray
General Purpose Inductor, 47000uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityRN122-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 47mH 10kHz 600mA 1.18Ohm DCR Thru-Hole
Descripciones
Descripciones de TDK B82791H2251N020 suministradas por sus distribuidores.
Power Line Chokes, L=47mH Rated current=0.25A, LxWxT:15.3mmx7.4mmx17.6mm
CHOKE, COMMON MODE, 47MH, 0.25A
47mH@10kHz 2.4惟 2 Plugin Common Mode Filters ROHS
General Purpose Inductor, 47000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
RING CORE CHOKE 2X47mH 0,25A, TAPE & REEL
IND CHOKE B82791H2251N020 47MH 0.25A TH-
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MILLI AMPERE Common Mode Choke 250mA 2.4Ohm 10kHz 17.6mm
CHOKE, COMMON MODE, 47MH, 0.25A; Inductance: 47mH; Rated Current: 250mA; Product Range: B82791H Series; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); Core Material: Ferrite; DC Current Max: 250mA; DC Current Rating: 250mA; DC Resistance Max: 2.4