TDK B82791G2351N001
Power Line Chokes, L=22mH Rated current=0.35A, LxWxT: 17.5mmx17.5mmx8mm
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B82791G2351N001.
IHS
Datasheet7 páginasHace 27 años
TDK
Newark
element14 APAC
Farnell
Restocked
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
Power Line Chokes, L=22mH Rated current=0.35A, LxWxT:15.3mmx7.4mmx17.6mm
Box 2 ENEC UR VDE Ferrite Common Mode Choke 300mA 1.5Ohm 10kHz 13.0048mm
Power Line Chokes, L=22mH Rated current=1A, LxWxT:24mmx16.5mmx23.5mm
General Purpose Inductor, 22000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityEV28-1.5-02-20M
Common Mode Chokes Dual 20000uH 10kHz 1.5A 0.282Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityEV35-2.0-02-20M
Ev35 Common Mode Choke 250Vac, 2A, 20Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV35-2.0-02-20M
Descripciones
Descripciones de TDK B82791G2351N001 suministradas por sus distribuidores.
CHOKE, COMMON MODE, 22MH, 0.35A
RING CORE CHOKE 2X22mH 0.35A / TAPE & REEL
22mH@10kHz 1.9惟 2 Common Mode Filters ROHS
80V 42V 350mA 2 22mH@ 10kHz 1.9¦¸(Typ) , 17.5mm*17.5mm*8mm
Bulk Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MILLI AMPERE Common Mode Choke 350mA 1.9Ohm 10kHz 17.5mm
CHOKE, COMMON MODE, 22MH, 0.35A; Inductance: 22mH; Rated Current: 350mA; Product Range: B82791G Series; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); Core Material: Ferrite; DC Current Max: 350mA; DC Current Rating: 350mA; DC Resistance Max: 1.9