TDK B82731M2501A030
Box Tin (Sn) 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 500mA 2Ohm 10kHz 21mm
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B82731M2501A030.
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
Common Mode Chokes Dual 47mH 10kHz 500mA 2Ohm DCR Thru-Hole Box
General Purpose Inductor, 47000uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
Epcos 47000 uH +/-30% Ferrite Power Inductor; 300mA Idc; 2.5Ohms Rdc B82721A
TE ConnectivityRN114-0.3-02
Common Mode Chokes Dual 47mH 10kHz 300mA 1.75Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityEV24-0.5-02-44M
Ev24 Common Mode Choke 250Vac, 0.5A, 44Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV24-0.5-02-44M
Descripciones
Descripciones de TDK B82731M2501A030 suministradas por sus distribuidores.
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.5A 2Ohm DCR Thru-Hole Tray
Power Line Chokes, L=47mH Rated current=0.5A, LxWxT:21mmx15mmx20.5mm
Choke, Common Mode, 47 mH, 500 mA
47mH@10kHz 2惟 2 Plugin Common Mode Filters ROHS
General Purpose Inductor, 47000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
TDK B82731M2501A030 Power Line Choke
EPCOS 47 mH, B82731M, 500mA, , 12.5mm
Choke, D Core, 47Mh, 0.5A; Inductance:47Mh; Rated Current:500Ma; Product Range:B82731M Series; Svhc:No Svhc (27-Jun-2018); Core Material:Ferrite; Dc Current Max:500Ma; Dc Current Rating:500Ma; Dc Resistance Max:2Ohm; Inductance Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82731M2501A030