TDK B82730U3751A020
Power Line Chokes, L=3.9mH Rated current=0.75A, LxWxT: 16.5mmx11mmx16.5mm
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B82730U3751A020.
TDK
Datasheet7 páginasHace 27 años
Farnell
Factory Futures
Future Electronics
EPCOS
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
TE ConnectivityEV20-1.0-02-3M9
Ev20 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 3.9Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV20-1.0-02-3M9
TE ConnectivityEH20-1.0-02-3M9
Eh20 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 3.9Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH20-1.0-02-3M9
TE ConnectivityRN143-4-02
Common Mode Chokes Dual 3.9mH 10kHz 4A 58mOhm DCR Thru-Hole
Power Line Chokes, L=4.2mH Rated current=2A, LxWxT:23.3mmx16.1mmx25.4mm
Power Line Chokes, L=4.2mH Rated current=2A, LxWxT:22.7mmx22.3mmx13.3mm
General Purpose Inductor, 4100uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
Descripciones
Descripciones de TDK B82730U3751A020 suministradas por sus distribuidores.
Common Mode Chokes Dual 3.9mH 10kHz 750mA 700mOhm DCR Thru-Hole Tray
Tray DUAL IN-LINE 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 750mA 700mOhm 10kHz 16.5mm
Choke, Common Mode, 3.9 mH, 750 mA
General Purpose Inductor, 3900uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
CHOKE, U CORE, 3.9MH, 0.75A; Inductor Type:Power Line Choke; Series:B82730U; Inductance:3.9mH; Inductance Tolerance:+50%, -30%; Resistance:700mohm; DC Current Max:0.75A; Core Material:Ferrite ;RoHS Compliant: Yes
CHOKE, U CORE, 3.9MH, 0.75A.; Inductance: 3.9mH; Inductance Tolerance: +50%, -30%; DC Resistance Max: 0.7ohm; DC Current Rating: 750mA; Core Material: Ferrite; Inductor Case Style: Through Hole; No. of Pins: 4; SVHC: No SVHC (20