TDK B82721K2501N001
Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 0.5A 1.4Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B82721K2501N001.
Burklin Elektronik
Datasheet9 páginasHace 9 años
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
EPCOS
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Cadena de suministros
Country of OriginIndia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1997-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
Common Mode Chokes Dual 18mH 10kHz 500mA 1.4Ohm DCR Thru-Hole Box
Descripciones
Descripciones de TDK B82721K2501N001 suministradas por sus distribuidores.
Common Mode Choke, 18000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
Epcos 18000 uH +/-30% Ferrite Power Inductor; 500mA Idc; 1.4Ohms Rdc B82721A
Choke, Common Mode, General Purpose, 18 mH, 500 mA