TDK B32921C3473K289
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B32921C3473K289.
TME
Datasheet28 páginasHace 5 años
Farnell
Ciiva
EPCOS
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
Yageo GroupR46KI24705001K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KF247000N0K
Yageo GroupR463I24705001K
Epcos B32922 47nF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-10%; Through Hole
Epcos B32654 47nF Polypropylene Film Capacitor 250VAC; 630VDC +/-10%; Thru Hole
Descripciones
Descripciones de TDK B32921C3473K289 suministradas por sus distribuidores.
CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD / 0.047 µF Film Capacitor 305V 630V Polypropylene (PP) Radial
Cap Film 0.033uF 305VAC PP 10% 13 X 4 X 9mm RDL 10mm T/R
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 47nF 305V
Cap Film Suppression X2 0.047uF 630VDC/305VAC PP 10%( 13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110C Ammo
FILM CAP MKP X2 0.047µF 10% 305Vac LS 10mm
Cap, 47000Pf, 10%, Pp; Capacitance:47000Pf; Suppression Class:X2; Product Range:B32921 Series; Voltage Rating X:305V; Voltage Rating Y:-; Capacitor Dielectric Type:Pp (Polypropylene); Capacitance Tolerance:± 10%; Dv/Dt Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32921C3473K289