TDK B32654A6684J000
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B32654A6684J000.
TDK
Datasheet61 páginasHace 5 años
IHS
Newark
Burklin Elektronik
element14 APAC
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
PanasonicECW-FA2J684J
PanasonicECW-F6684JL
Yageo GroupR75PR36804030J
PanasonicECW-FA2J684JB
Ecwf(A), Met Polyprop Film Cap, Rad Lead Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECW-FA2J684JB
Yageo GroupR76PR36804040J
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Descripciones
Descripciones de TDK B32654A6684J000 suministradas por sus distribuidores.
0.68 µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Cap Film 0.68uF 630V PP 5% (31.5 X 11 X 21mm) Radial Wound 27.5mm 110C Automotive AEC-Q200 Bulk
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.68uF, 630V DC, 11mm(W) x 21mm(H) x 31.5mm(L)
680nF -55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Film Capacitor, B32654 Series, 0.68 F, 5%, Pp (Polypropylene), 630 V Rohs Compliant: Yes |Epcos B32654A6684J000
CAP, 0.68µF, 630V, 5%, PP; Capacitance: 0.68µF; Voltage Rating: 630V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: B32654 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radia