TDK B32621A6333K289
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B32621A6333K289.
TDK
Datasheet30 páginasHace 5 años
Newark
Future Electronics
EPCOS
Arrow Electronics
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2001-04-05
Componentes relacionados
Yageo GroupR46KI23300001K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KF233000M1K
Epcos B32652 33nF Polypropylene Film Capacitor 250VAC; 630VDC +/-10%; Thru Hole
Yageo GroupR46KF233050M1K
Descripciones
Descripciones de TDK B32621A6333K289 suministradas por sus distribuidores.
Cap Film 0.033uF 630V PP 10%( 13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 105C Ammo
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.033uF, 630V DC, 6mm(W) x 12mm(H) x 13mm(L)
FILM CAP MKP BOX 0.033µF 10% 630Vdc LS 10mm
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 33nF 400V
Capacitor, Film, Pp, 0.033Uf, 630V, Rad; Dielectric Type:Metallized Pp Stacked; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.033Μf; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage(Ac):400V; Voltage(Dc):630V; Lead Spacing:10Mm Rohs Compliant: Yes |Epcos B32621A6333K289