TDK B32521C1474J189
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B32521C1474J189.
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Componentes relacionados
Yageo GroupR82EC3470DQ70J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-V1474JM
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (10.2 X 6.8 X 10.5mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR82EC3470Z370J
Descripciones
Descripciones de TDK B32521C1474J189 suministradas por sus distribuidores.
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.47uF, 100V DC, 4mm(W) x 9mm(H) x 13mm(L)
FILM CAP MKT BOX 0.47µF 5% 100Vdc LS 10mm
CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL
卤5% 100V 470nF -55鈩儈+125鈩 Film Capacitors ROHS
Film Capacitor; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Capacitance:0.47µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:100VDC; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C; Series:MKT; Capacitor Case Style:Radial Leaded ;RoHS Compliant: Yes