TDK B32521C0225J000
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B32521C0225J000.
TDK
Datasheet44 páginasHace 5 años
Newark
Ciiva
TME
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Componentes relacionados
Yageo GroupR82CC4220AA70J
Cap Film 2.2uF 50V PET 5%( 7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Yageo GroupR82CC4220Z370J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82CC4220DQ70J
Cap Film 2.2uF 50V PET 5% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Cap Film 2.2uF 63V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 2.2uF 63V PET 5% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Descripciones
Descripciones de TDK B32521C0225J000 suministradas por sus distribuidores.
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 2.2uF, 63V DC, 5mm(W) x 11mm(H) x 13mm(L)
Radial Film Capacitor 5% 2.2muF 63V
FILM CAP MKT BOX 2.2 F 5% 63VDC LS 10MM
CAP FILM 2.2UF 5% 63VDC RADIAL
卤5% 63V 2.2uF -55鈩儈+125鈩 Film Capacitors ROHS
Capacitor Polyester Film Film 2.2Uf, 5%, 63V,; Capacitance:2.2 F; Voltage Rating Vdc:63V; Capacitor Dielectric Type:pet (Polyester); Capacitance Tolerance: 5%; Product Range:b32521 Series; Capacitor Case Style:-; Lead Spacing:10Mm Rohs Compliant: Yes