TDK ACM2520-301-2P-T002
ACM Series 1008 300 Ohm 0.4 A 0.35 Ohm DCR 20 V SMT Common Mode Filter
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK ACM2520-301-2P-T002.
IHS
Datasheet5 páginasHace 5 años
Newark
Future Electronics
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+12.57%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Component Search Engine
SímboloFootprint
3DDescargar
EE Concierge
SímboloFootprint
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
PanasonicEXC-24CP221U
2 Mode Noise Filter, High Current Type Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXC24CP221U
Ind Common Mode Choke Wirewound 250Ohm 100MHz 5A 2020 Embossed T/R
Wurth Elektronik744230251
Common Mode Filters / Chokes WE-CNSW LnFltr0603 250Ohm 100MHz 350mA
Wurth Elektronik744231261
50V 50V 300mA 2 39H 260¦¸@ 100MHz 400m¦¸ 0805 , 2mm*1.2mm*1.4mm
WE-CNSW SMT COMMON MODE LINE FILTER Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 0.28A, 4 Pin(s)
Common Mode Chokes Dual 300Ohm 100MHz 100mA 2.5Ohm DCR SMD T/R
Descripciones
Descripciones de TDK ACM2520-301-2P-T002 suministradas por sus distribuidores.
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=300Ω at 100MHz, L x W x T :
FILTER, COMMON MODE, 0.4A, SMD; Rated Current: 400mA; Inductance: -; Product Range: ACM Series; Impedance: 300ohm; Common Mode Filter Case: 2.5mm x 2mm x 1.2mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
Inductance:-; Saturation Current (Isat):-; Product Range:Acm Series; Dc Resistance Max:0.35Ohm Rohs Compliant: Yes |Tdk ACM2520-301-2P-T002.