TDK-Lambda RTHN-5006
Power Line Filter 60Hz 6A 500VAC/500VDC Terminal Block Flange Mount
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK-Lambda RTHN-5006.
IHS
Datasheet5 páginasHace 7 años
Sager Power Systems
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-30.77%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Introduction Date2008-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
Descripciones
Descripciones de TDK-Lambda RTHN-5006 suministradas por sus distribuidores.
Power Supply; 500V (AC; DC)Filter; 500VAC6A; Screw terminations
Power Line EMC Filters, 3-phase/3-line(500V), Rated Current:6A, Wide range high attenuation, Block terminal
FILTER, 500VAC 6A, SCREW TERMINATIONS
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
Power Line Filters Filter 500VAC 6A
LINE FILT 500VDC 500VAC 6A CHAS
LINE FILTER 500VAC/VDC 6A CHASS
Power Line Filter, 3-Ph, 6A, 500Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:6A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Rthn Series Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RTHN-5006