TDK-Lambda RTEN-5006D
Power Line EMC Filters, 3-phase/3-line(500V), Rated Current: 6A, Multipurpose, Block terminal
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK-Lambda RTEN-5006D.
Tendencia de 3 meses:
-62.54%
Descripciones
Descripciones de TDK-Lambda RTEN-5006D suministradas por sus distribuidores.
Power Line Filter 60Hz 6A 500VAC/500VDC Terminal Block DIN Rail
POWER SUPPLY 500V (AC DC)FILTER 500VAC 6A SCREW TERMINATIONS DIN RAIL MOUNT
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
Power Line Filters Filter 500VAC 6A
Power Line Filter, 3-Ph, 6A, 500Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:6A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Rten Series Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RTEN-5006D