TDK-Lambda RSAL-20R5A
Power Line Filter 60Hz 0.5A 250VAC/250VDC Solder Lug Flange Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK-Lambda RSAL-20R5A.
IHS
Datasheet7 páginasHace 7 años
Sager Power Systems
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Introduction Date2008-10-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
Descripciones
Descripciones de TDK-Lambda RSAL-20R5A suministradas por sus distribuidores.
Power Line EMC Filters, 1-phase(250V), Rated Current:0.5A, Pulse attenuation, Fast-on type terminals
Filter; 250VAC 0.5A; Faston terminations
Single-Phase Filter Base mount EMC Filters ROHS
Power Line Filters Filter 250VAC 0.5A
Single Phase EMI Filter, 250V, 60HzHz
LINE FILTER 250VDC/VAC 0.5A CHAS
LINE FILTER 250VAC/VDC 0.5A CHAS
Power Line Filter, 1-Ph, 0.5A/250Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250V; Current Rating:500Ma; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RSAL-20R5A