TDK-Lambda FQA020ADC-N07-S
Power Line Filter, General Purpose, 40 VDC, 20 A, 1 Stage, Through Hole
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK-Lambda FQA020ADC-N07-S.
IHS
Datasheet7 páginasHace 5 años
Datasheet7 páginasHace 5 años
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-20.32%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
SímboloFootprint
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-06-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
Descripciones
Descripciones de TDK-Lambda FQA020ADC-N07-S suministradas por sus distribuidores.
Power Line Filter EMC 50Hz 20A 40VDC PC Pins Thru-Hole
Data Line Filter, 1 Function(s), 40V, 20A, 9 Pin(s)
FILTER, EMC, PASSIVE, 40VDC, 20A, PCB MOUNT, NON-FLANGED
Power Line EMC Filters, DC(40V), Rated Current: 20A, Wide range high attenuation, Pin terminals, Non-Flanged Baseplate & Standard Screening type
Power Line Filter, Emc, 40V, 20A, Th; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:40Vdc; Current Rating:20A; No. Of Phases:-; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:-; Filter Output Terminals:-; Filter Type:Emi, Rfi Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda FQA020ADC-N07-S