STMicroelectronics ECMF4-40A100N10
Common Mode Filter with Integrated ESD Protection 0.25pF 15dB Solder SMD 10-Pin uQFN T/R
Tendencia de 3 meses:
+49.61%
Descripciones
Descripciones de STMicroelectronics ECMF4-40A100N10 suministradas por sus distribuidores.
ECMF Series 100 mA 3 Ohm DCR SMT Common Mode Filter - UQFN-10
Emi Filter W/Esd Protection, 4Line, Udfn Rohs Compliant: Yes |Stmicroelectronics ECMF4-40A100N10
Common ModeChokes Quad -15dB 0.1A 3Ohm DCR SMD T/R
Data Line Filter, 4 Function(s), 10 Pin(s)
EMI IC, 100mA 25000 V , 10.7GHz