SSI Technologies MG-500-A-9V-R
Industrial Pressure Sensor, Digital Gauge, 500 PSI, 9V
Precio y existencias
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-10.49%
Componentes relacionados
HoneywellMLH500PSB09C
Sensor, Pressure, 500 Pressure Range, 1-6Vdc Regulated Output, Packard Connector
HoneywellMLH500PSB01A
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0psi to 500psi Sealed Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH500PSB01B
Sensor, Pressure, 500 Pressure Range, 1/4 Inch NPT Port, 4-20mA Output
Descripciones
Descripciones de SSI Technologies MG-500-A-9V-R suministradas por sus distribuidores.
Digital Test Pressure Gauge, 0 to 500 psi, 3 in Dial, 1/4 in NPT, Bottom Location, ABS Case Material