Sensata DRA1-CMXE60D5
Relay; Solid State; DIN Mount; 60 VDC/5 A Output; 20-28 VDC Input
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Sensata DRA1-CMXE60D5.
IHS
Datasheet5 páginasHace 16 años
Farnell
Sager Electronics
Master Electronics
TME
Componentes relacionados
Relay; Solid State; DIN Mount; 60 VDC/5 A Output; 3-10 VDC Input
SensataCMX60D5
Relay;SSR;Gen Purp;SPST-NO;Cur-Rtg 0-5A;Ctrl-V 3-10DC;Vol-Rtg 0-60DC;PCB/SIP Mnt
Sensata /CrydomMCMX60D5
Relay SSR 15mA 10V DC-IN 5A 60V DC-OUT 4-Pin SIP
LittelfuseCPC1909J
Solid State Relay 100mA 1.4V DC-IN 15A 60V AC/DC-OUT 4-Pin(4+Tab) ISOPLUS 264 Tube
PanasonicAQZ102
AQZ Photomos Series 4 A 60 V 0.09 Ohm 1 Channel Solid State Relay - SIP-4
PanasonicAQZ102D
SSR RELAY SPST-NO 3.6A 0-60V / Solid State SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Descripciones
Descripciones de Sensata DRA1-CMXE60D5 suministradas por sus distribuidores.
Relay SSR 12mA 28V DC-IN 5A 60V DC-OUT
SSR RELAY DIN RAIL MOUNT 10MM 60VDC/5A 20-28VDC IN FET O
Manufacturer Crydom Part No: DRA1-CMXE60D5 RoHS: Yes Output Type: DC I/O Isolation Voltage: 2500(RMS) V Family: DRA1 CMX Input Type: DC Supplier_Package: N/A Packaging: N/A Input Voltage: 20 - 28 V Maximum Output Current: 5 A Circuit Arrangement: