TE Connectivity FN3288-25-33-C35-R65
Power Line Filter, General Purpose, 530 VAC, 25 A, Three Phase, 2 Stage, Chassis Mount
Production
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity FN3288-25-33-C35-R65.
IHS
Datasheet9 páginasHace 0 años
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-100%
Cadena de suministros
Country of OriginHungary
Introduction Date2018-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity FN3288-25-33-C35-R65 suministradas por sus distribuidores.
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 25A 760VAC Terminal Block Chassis Mount
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 25A, STB Terminal 33, Cy 4.5uF
FILTER 3-PH EMC/RFI SLIM BOOK 480VAC 25A TERM 33 CY 4.5UF FN 3288 SERIES
FN3288-25-33-C35-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 530V, 50Hz
LINE FILTER 530V/305VAC 25A CHAS
Power Line Filter, 3 Phase, 25A, Tb; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:25A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288-25-33-C35-R65