TE Connectivity FN3288-10-44-C34-R65
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 10A 760VAC Terminal Block Chassis Mount
Production
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity FN3288-10-44-C34-R65.
IHS
Datasheet9 páginasHace 0 años
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Tendencia de 3 meses:
-42.11%
Cadena de suministros
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity FN3288-10-44-C34-R65 suministradas por sus distribuidores.
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 10A, STB Terminal 44, Cy 4.4uF
FILTER 3-PH EMC/RFI SLIM BOOK 480VAC 10A TERM 44 CY 4.4UF FN 3288 SERIES
Box Terminal Block Inverters Power Drive Systems Two Stage EMC/EMI Line Filter 10A DC~60Hz 530V 305V -40C~100C
FN3288-10-44-C34-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
LINE FILTER 530V/305VAC 10A CHAS
Power Line Filter, 3 Phase, 10A, Tb; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:10A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288-10-44-C34-R65