TE Connectivity FN3288-10-44-C26-R65
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 10A 760VAC Terminal Block Flange Mount
Production
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity FN3288-10-44-C26-R65.
IHS
Datasheet9 páginasHace 0 años
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Tendencia de 3 meses:
+29.71%
Cadena de suministros
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity FN3288-10-44-C26-R65 suministradas por sus distribuidores.
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 10A, STB Terminal 44, Cy 1.5uF
AC FILTER 3-PH INVERTER/PDS MULTI-STAGE EMC/RFI 7A IP21 FN 258 SERIES
Schaffner FN3288-10-44-C26-R65 EMC滤波器
LINE FILTER 530V/305VAC 10A CHAS
Power Line Filter, 3 Phase, 10A, Tb; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:10A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288-10-44-C26-R65