TE Connectivity FN3270H-320-99
Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 320A 520VAC Terminal Block Flange Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity FN3270H-320-99.
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-50.00%
Introduction Date2003-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity FN3270H-320-99 suministradas por sus distribuidores.
FILTER, THREE PHASE, 320A, 520VAC; Current Rating: 320A; Voltage Rating: 520VAC; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Quick Connect; Inductance Min: -; Capacitance: -; Leakage Current Max: 59.5mA; Product Range: FN 3270 Seri
Line Filter, 320A, 59.5Ma; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:320A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:3 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect; Filter Output Terminals:Quick Connectrohs Compliant: Yes |Schaffner FN3270H-320-99
FN3270H-320-99 Current Rating: 320 A Input Termination Type: Busbar Output Termination Type: Busbar Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters Fn3270 & Compact Emc/rfi Filter For Industrial Motor Drive | 320 A Busbar DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3270H-320-99 | Internal Number: 806153-SF | FN3270H-320-99 Current Rating: 320 A Input Termination Type: Busbar Output Termination Type: Busbar Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters Fn3270 & Compact Emc/rfi Filter For Industrial Motor Drive | 320 A Busbar DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3270H-320-99 | Schaffner