TE Connectivity FN2090B-16-06
Power Line Filter Multi-Stage EMI 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Solder Lug Chassis Mount Medical
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity FN2090B-16-06.
TME
Sager Electronics
Newark
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-100%
Cadena de suministros
Country of OriginThailand
Introduction Date2006-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity FN2090B-16-06 suministradas por sus distribuidores.
MULTI-STAGE EMI FILTER EXCELLENT ATTENUATION 16 A MEDICAL VERSION
POWER LINE FILTER, 1-PH, 16A, 250VAC ROHS COMPLIANT: YES
Single Phase Filt 2-Stage FN2090 16A Med
Power Line Filters 16A MEDICAL MULTI-STAGE
FN2090B-16-06, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase Chassis Mount Filter
Schaffner General Purpose Filters
LINE FILTER 110V/250VAC 16A CHAS