Samtec ZW-26-10-G-D-550-080
Stacking Board Connector, ZW Series, 52 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 2 Rows
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec ZW-26-10-G-D-550-080.
Sager Electronics
Datasheet1 páginasHace 8 años
Datasheet1 páginasHace 5 años
Electro Sonic
JRH Electronics
Arrow Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Componentes relacionados
26pin 2.54mm 2 2.54mm Header,Push-Pull 1.75A 760nm 40.34mm*8.59mm*8.59mm
Pin Header, Wire-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 14 Contacts, Through Hole Straight, 2500
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 12 Contacts, Through Hole, TSW Series
80400031441 N2534-6002-Rb=34/Hdr/Lp/Str/Ht/.112/30Avg/Rohs Rohs Compliant: Yes
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 6 position 0.100" (2.54mm)
Descripciones
Descripciones de Samtec ZW-26-10-G-D-550-080 suministradas por sus distribuidores.
Conn Board Stacker HDR 52 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk