Samtec ZW-13-12-TM-S-445-460
Stacking Board Connector, ZW Series, 13 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec ZW-13-12-TM-S-445-460.
Sager Electronics
Datasheet1 páginasHace 8 años
Datasheet1 páginasHace 5 años
Electro Sonic
JRH Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Componentes relacionados
KK 254 Wire-to-Board Header Single Row Vertical 13 Circuits PA Polyamide Nylon Tin (Sn) Plating
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 13 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 6.09mm
KK 254 Wire-to-Board Header, Vertical, with Friction Lock, 13 Circuits, Tin (Sn) Plating
TE Connectivity1-640454-3
Conn Wire to Board HDR 13 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Package
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 13 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
Variable Height Pcb Header Strips Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. MTSW-113-07-T-S-130-RA
Descripciones
Descripciones de Samtec ZW-13-12-TM-S-445-460 suministradas por sus distribuidores.
Conn Board Stacker HDR 13 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk