Samtec ZW-10-13-F-S-1010-110
Headers & Wire Housings Flexible Board Stacking Header, 0.100 Pitch
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec ZW-10-13-F-S-1010-110.
Samtec
Datasheet1 páginasHace 8 años
Sager Electronics
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Componentes relacionados
KK 254 Wire-to-Board Header, Vertical, with Friction Lock, 10 Circuits, Tin (Sn) Plating
KK 254 Solid Header, Vertical, with Friction Lock, 10 Circuits, Gold (Au) Plating
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole C-Grid III™ Tray
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 10 Contacts, Through Hole, TSW Series
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Descripciones
Descripciones de Samtec ZW-10-13-F-S-1010-110 suministradas por sus distribuidores.
Conn Board Stacker HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole