Samtec ZW-05-10-F-D-445-192
Headers & Wire Housings Flexible Board Stacking Header, 0.100 Pitch
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec ZW-05-10-F-D-445-192.
Samtec
Datasheet1 páginasHace 8 años
Sager Electronics
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Componentes relacionados
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 6 position 0.100" (2.54mm)
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 4 Contacts, Through Hole, TSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 8 Contacts, Through Hole, TSW Series
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 8 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole C-Grid® Tray
Descripciones
Descripciones de Samtec ZW-05-10-F-D-445-192 suministradas por sus distribuidores.
Conn Board Stacker HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole