Samtec YTT-125-01-T-Q-100
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Terminal Strip
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec YTT-125-01-T-Q-100.
Samtec
Datasheet1 páginasHace 8 años
Technical Drawing1 páginasHace 18 años
Electro Sonic
Sager Electronics
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Componentes relacionados
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 100 Contacts, Through Hole, TMMH Series
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 100 Contacts, Through Hole Right Angle, TMM Series
Descripciones
Descripciones de Samtec YTT-125-01-T-Q-100 suministradas por sus distribuidores.
Conn Unshrouded Header HDR 100 POS 2mm Solder ST Thru-Hole