Samtec YTQ-120-03-S-6
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Square Tail Socket Strip
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec YTQ-120-03-S-6.
Samtec
Datasheet1 páginasHace 8 años
Technical Drawing1 páginasHace 10 años
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Componentes relacionados
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Elevated Socket Strip
Descripciones
Descripciones de Samtec YTQ-120-03-S-6 suministradas por sus distribuidores.
Conn Socket Strip SKT 120 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube
Board to Board &,Mezzanine Connectors 6 40.3mm*12mm