Samtec TCSD-25-D-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 50 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCSD Series
Production
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec TCSD-25-D-12.00-01-N.
Datasheet1 páginasHace 5 años
TME
Samtec
element14 APAC
Tendencia de 3 meses:
+107%
Componentes relacionados
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 , 152.4 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly 0.101m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Rectangular Cable Assemblies Double Row Discrete Wire Assembly, 0.050 Pitch
Cable Assembly Flat Ribbon 0.12m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT Bag
Flat Cable 6Conductors 28AWG 30.48m Tinned Copper Gray/Red Edge 300V Roll
Descripciones
Descripciones de Samtec TCSD-25-D-12.00-01-N suministradas por sus distribuidores.
Cable Assembly 0.304m 28AWG 1mm 50 to 50 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 50P, 12"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:50Positions; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-25-D-12.00-01-N