Samtec TCSD-13-D-10.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 26 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCSD Series
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec TCSD-13-D-10.00-01-N.
Technical Drawing3 páginasHace 10 años
Electro Sonic
Sager Electronics
Newark
Toby Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-1.80%
Descripciones
Descripciones de Samtec TCSD-13-D-10.00-01-N suministradas por sus distribuidores.
Cable Assembly, 26 Conductor(s), 28AWG, 300V, Flat Cable
TCSD IDC socket cable assembly,26P, 10in
RS APAC
CABLE ASSY, 26POS, IDC RCPT-RCPT, 254MM;
Samtec IDC , TCSD , 26 , 28 AWG
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 26P, 10"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:26Positions; Cable Length - Imperial:10"; Cable Length - Metric:254Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-13-D-10.00-01-N