Samtec TCSD-10-D-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCSD Series
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec TCSD-10-D-12.00-01-N.
Technical Drawing3 páginasHace 10 años
TME
Master Electronics
element14 APAC
JRH Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-34.30%
Componentes relacionados
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 12 ", 305 mm, 2 mm, TCSD Series"
TE Connectivity57040-5
Flat Ribbon Cable 40Conductors 28AWG 30.48m Tinned Copper Gray/Red Edge 300V Reel
Cable Assembly Flat Ribbon 0.12m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT Bag
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 ", 152.4 mm, 2 mm, TCMD Series"
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 50.8 mm, 2 mm, TCMD Series"
Descripciones
Descripciones de Samtec TCSD-10-D-12.00-01-N suministradas por sus distribuidores.
Cable Assembly 0.304m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk