Samtec TCSD-10-D-08.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 8 , 203.2 mm, 2 mm, TCSD Series
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec TCSD-10-D-08.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 páginasHace 8 años
Technical Drawing3 páginasHace 10 años
TME
Sager Electronics
element14 APAC
JRH Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+112%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Componentes relacionados
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 12 ", 305 mm, 2 mm, TCSD Series"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 3 , 76.2 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly 0.101m 28AWG 1mm 10 to 10 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Round Flat Cable 15Conductors 28AWG 30.48m 7.9mm Tinned Copper Black/Gray 300V Roll
Cable, Flat to round w/shield; 28 AWG, 0.05" pitch;PVC ins/jkt; 100ft; 9 Cond.
Round Flat Cable Foil/Braid Polyvinyl Chloride 37Conductors 28AWG 10.9mm 300V Black 30.48m Roll
Descripciones
Descripciones de Samtec TCSD-10-D-08.00-01-N suministradas por sus distribuidores.
Cable Assembly Flat Ribbon 0.203m 28AWG IDC Connector to IDC Connector 20 to 20 POS SKT-SKT IDT-IDT Bulk
TCSD IDC socket cable assembly, 20P, 8in
RS APAC
CABLE ASSY, 20P, IDC RCPT-RCPT, 203.2mm;
Samtec IDC , TCSD , 2x10 , 28 AWG
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-10-D-08.00-01-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 20Pos, 8"; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:8"; Cable Length - Metric:203.2Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mmrohs Compliant: Yes |Samtec TCSD-10-D-08.00-01-N