Samtec TCMD-05-T-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCMD Series
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec TCMD-05-T-12.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 páginasHace 8 años
Technical Drawing4 páginasHace 9 años
Sager Electronics
Farnell
Newark
Arrow.cn
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-23.61%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Componentes relacionados
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm, FFMD Series"
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Descripciones
Descripciones de Samtec TCMD-05-T-12.00-01-N suministradas por sus distribuidores.
Cable Assembly 0.304m 28AWG 1mm 10 to 10 POS IDC Connector to IDC Connector M-F TIGER EYE™ Skin
Cable Assy, Idc Plug-Rcpt, 10Pos, 12"; Connector To Connector:Idc Plug To Idc Receptacle; No. Of Positions:10Positions; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCMD-05-T-12.00-01-N