Samtec HDWM-18-01-T-S-250-SM
Board to Board & Mezzanine Connectors .050 X .100 Flex Stack, High-Temp Micro Board Stacker
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec HDWM-18-01-T-S-250-SM.
Newark
Datasheet1 páginasHace 8 años
Samtec
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Componentes relacionados
Pin Header, Board-to-Board, 1.27 mm, 1 Rows, 15 Contacts, Through Hole, TMS Series
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 1.27mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
1.27mm Pitch Picoflex® PF-50 Header, Vertical, Low Profile, with PCB Pegs, 18 Circuits
Descripciones
Descripciones de Samtec HDWM-18-01-T-S-250-SM suministradas por sus distribuidores.
".050" X .100" Flex Stack Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. HDWM-18-01-T-S-250-SM
Tin Standing paste 18P 1.27mm Black Single Row SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS
Conn Board Stacker HDR 18 POS 1.27mm Solder ST SMD Tube